Szkolenia unijna dla przedsiębiorstw


Jeśli prowadzisz firmę i chcesz się rozwijać, to szkolenia unijne mogą być dla Ciebie świetną opcją. Dzięki nim możesz zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć swoją wiedzę i uzyskać wsparcie finansowe na rozwój swojego biznesu. Szkolenia te są często dofinansowywane przez Unię Europejską, co oznacza, że mogą być dla Ciebie bardziej dostępne i przystępne cenowo. Zastanów się, jakie obszary Twojej firmy wymagają poprawy lub rozwoju, a następnie skontaktuj się z nami. Może to być szansa na rozwój Twojego biznesu i zwiększenie jego konkurencyjności na rynku.

SZKOLENIA UNIJNE DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Jaki jest schemat pozyskiwania dofinansowania?

  1. Przyjdź do nas! Pierwszy krok musisz wykonać Ty! Przyjdź do nas i powiedz, jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby, a my postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązania.
  2. Zadajemy pytania. Aby dowiedzieć się więcej o Twojej firmie i jak najlepiej wypełnić wniosek, poprosimy Cię o odpowiedzi na pewne pytania. Wypełniasz kwestionariusz, a my zajmiemy się resztą.
  3. Kompletujemy dokumenty. Wnioski o dofinansowanie należy podeprzeć odpowiednimi dokumentami. Powiemy Ci, co musisz przygotować i jakie załączniki do wniosku są niezbędne.
  4. Omówienie wniosku. Wspólnie przeglądamy i omawiamy wniosek, pod którym się podpisujesz. Następnie wniosek należy skierować do rejonowego operatora, który zajmuje się udzielaniem wsparcia.
  5. Podpisanie umowy z operatorem. Pozytywne rozpatrzenie wniosku wiąże się z podpisaniem umowy – musisz to zrobić osobiście.
  6. Szkolenie! Przygotowujemy i planujemy szkolenie zgodne z Twoimi potrzebami i tym o zaplanowaliśmy na początku współpracy.
  7. Rozliczenie kosztów. Nie zostawimy Cię po szkoleniu ze stertą rachunków. Możesz być spokojny, że pomożemy Ci przedstawić odpowiednią dokumentację dla podmiotu wspierającego.