O nas


Jako centrum szkoleniowe, za cel naszych działań stawiamy sobie wsparcie klientów indywidualnych oraz firm w świadomym rozwoju, oraz budowaniu trwałych i efektywnych zespołów pracowników


Czytaj dalej

Koncept Szkolenia

  • WSPÓŁPRACA Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z: menadżerami, kierownikami, dyrektorami, właścicielami firm.
  • SZKOLENIA I WARSZTATY dostosowujemy do branży, specjalizacji oraz pracowników. Głównym celem jest zwiększenie efektywności i współpracy oraz stworzenie zintegrowanego zespołu, który realizuje postawione mu cele.
  • POMAGAMY FIRMOM, KTÓRE STAWIAJĄ NA INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W PROWADZENIU BIZNESU I ROZWÓJ KOMPETENCJI KADRY I PRACOWNIKÓW

Dzięki współpracy, kontakty naszych klientów z ich współpracownikami i partnerami biznesowymi, cechuje szacunek i wyższy poziom komunikacji. Podczas szkoleń rozwijamy inteligencję emocjonalną oraz związane z nią kompetencje miękkie (kompetencje komunikacyjne, asertywność, umiejętność współpracy w zespole, kreatywność, odporność na stres, samo motywacja, umiejętność rozwiązywania konfliktów…). 

Firmy podejmują z nami współpracę coachingową, gdy mają problemy finansowe, gdy zauważają spadek efektywności i obniżenie zysków, a także podczas planów rozbudowy przedsiębiorstwa lub rekrutacji. Pomagamy w funkcjonowaniu firmy w sytuacjach konfliktu i kryzysu.

Siedziba firmy


Siedziba centrum szkoleniowego Koncept znajduje się w Gorzycach Wielkich. Jest to niewielka miejscowość zlokalizowana nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego. Na szkolenia zapraszamy nie tylko osoby i firmy z okolic. Dzięki możliwościom nowoczesnej technologii możemy świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu, chętnie wszystko wyjaśnimy i udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania!


Mapa


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+61 (0) 383 766 284


Skontaktuj się z naszą firmą, aby rozpocząć transformację Twojego biznesu i zbudować silny, zintegrowany zespół pracowników. Dzięki naszym usługom coachingowym i szkoleniom dostosowanym do potrzeb Twojej branży możemy pomóc Ci osiągnąć wyższy poziom efektywności i współpracy w Twojej organizacji.


Kontakt